Witamy na stronie poświeconej owczarkom australijskim (typ amerykański) w Polsce. Jest to nowa wersja strony AUSSIES IN POLAND . Głównym elementem strony jest baza danych. Obecnie baza jest na etapie tworzenia, dlatego też informacje w niej zawarte są niepełne. W przyszłości baza prawdopodobnie powróci pod swój dawny adres.

Uczestnictwo w bazie jest dobrowolne (kilka polskich hodowli aussie nie wyraziło zgody na zamieszczenie ich danych) i darmowe. Wszystkie dane w niej zawarte pochodzą ze starej bazy danych, od hodowców i właścicieli aussie, bądź użytkowników forum owczarków australijskich.

Ponieważ baza nie była przez długi czas aktualizowana, na razie skupiamy się na jak najdokładniejszym uzupełnieniu danych dotyczących polskiej populacji aussie, która z roku na rok powiększa się coraz szybciej. W przyszłości do bazy zostaną dodane dane dotyczące aktywności psów, wyników zawodów itp. (Takie dane, dotyczące aussie żyjących już od co najmniej paru lat, można znaleźć pod starym adresem www).

Jeżeli chcecie państwo zgłosić swojego psa lub hodowlę do bazy prosimy o kontakt na jeden z podanych poniżej adresów mailowych:

Twórcy i administracja obecnej wersji bazy: Anna Stelmach, Jacek Klęczar 
Pomysłodawca bazy: Urszula Charytonik
Osoby tworzące bazę, wpisujące i weryfikujące dane nie ponoszą odpowiedzialności za ich prawidłowść. Zalecamy każdorazowe ich zweryfikowanie u właścicieli/hodowców.

baner zaprojektowany przez Żaklę